B82721K2701N020
DigiKey raktári szám
495-2739-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
B82721K2701N020
Leírás
CMC 10MH 700MA 2LN TH
Részletes leírás
10 mH @ 10 kHz 2 Vonali közös módusú fojtótekercs Furatszerelt 700mA DCR 550mohm (tipikus)
EDA / CAD modellek
B82721K2701N020 modellek
Kategória
Egyenáramú ellenállás (DCR) (max.)
550mohm (tipikus)
Névleges AC feszültség
250V
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Méretek
0,717" H. x 0,520" Sz. (18,20mm x 13,20mm)
Max. magasság
0,823" (20,90mm)
Induktivitás / frekvencia
10 mH @ 10 kHz
Névleges áram (max.)
700mA