B82721K2501N021
DigiKey raktári szám
B82721K2501N021-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
B82721K2501N021
Leírás
CMC 15MH 500MA 2LN TH
Részletes leírás
15 mH @ 10 kHz 2 Vonali közös módusú fojtótekercs Furatszerelt 500mA DCR 800mohm (tipikus)
EDA / CAD modellek
B82721K2501N021 modellek
Kategória
Egyenáramú ellenállás (DCR) (max.)
800mohm (tipikus)
Névleges AC feszültség
250V
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Méretek
0,717" H. x 0,520" Sz. (18,20mm x 13,20mm)
Max. magasság
0,823" (20,90mm)
Induktivitás / frekvencia
15 mH @ 10 kHz
Névleges áram (max.)
500mA