B72500D0160H060
B72500D0160H060
DigiKey raktári szám
495-B72500D0160H060TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
495-B72500D0160H060CT-ND - Vágott szalag (CT)
495-B72500D0160H060DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
B72500D0160H060
Leírás
VARISTOR 65V 0603
Részletes leírás
Varisztor 1 Áramkör Felületszerelt, MLCV 0603 (1608 metrikus)
EDA / CAD modellek
B72500D0160H060 modellek
Kategória
Varisztor feszültség (min.)
65 V
Kapacitás / frekvencia
5 pF @ 1 MHz
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C (TA)
Max. DC feszültség
16 V