LD2981ABU33TR
DigiKey raktári szám
497-1524-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
497-1524-1-ND - Vágott szalag (CT)
497-1524-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
LD2981ABU33TR
Leírás
IC REG LINEAR 3.3V 100MA SOT89-3
Gyártói standard átfutási idő
14 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Lineáris feszültségszabályozó IC Pozitív rögzített 1 Kimenet 100mA SOT-89-3
EDA / CAD modellek
LD2981ABU33TR modellek
Kategória
Kimeneti áram
Max. üzemi áram
2.6 mA
PSRR
63dB (1kHz)
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Bemeneti feszültség (max.)
16V
Tokozás
TO-243AA
Kimeneti feszültség (min.)
3,3V
Gyártói tokozás
SOT-89-3
Dropout feszültség (max.)
0,375V / 100mA