B57130S0100M000
DigiKey raktári szám
495-B57130S0100M000-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
B57130S0100M000
Leírás
ICL S30 R25=10 IMAX=15A MAX ENEG
Gyártói standard átfutási idő
24 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Bekapcsolási túláram-korlátozó 10 Ohms 15 A 1,299" (33,00mm)
Kategória
Ellenállás / 25°C-on
10 Ohms
Gyártó
TDK
Max. állandósult áram
15 A
Sorozat
Ellenállás / állandósult áramon
79 mOhms
Csomagolás
Ömlesztve
Átmérő
1,299" (33,00mm)
Alkatrész státusza
Aktív
Kivezetések közötti távolság
0,295" (7,50mm)