PFC212138A-102K
DigiKey raktári szám
3013-PFC212138A-102K-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
PFC212138A-102K
Leírás
DIP PFC CHOKE 1000UH 106.5M 18A
Vevői azonosító
Részletes leírás
A következőhöz: Transzformátor kapcsolóüzemű átalakítóhoz Leválasztás Furatszerelt
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 130°C
Gyártó
ITG Electronics, Inc.
Rögzítés módja
Furatszerelt
Sorozat
Méretek
2,106" H. x 2,106" Sz. (53,50mm x 53,50mm)
Csomagolás
Ömlesztve
Max. magasság (beültetve)
1,378" (35,00mm)
Alkatrész státusza
Aktív
Kialakítás
Toroid
Induktivitás / frekvencia
1000µH / 10kHz