B32521C6103K
DigiKey raktári szám
495-2442-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
B32521C6103K
Leírás
CAP FILM 10000PF 10% 400VDC RAD
Vevői azonosító
Részletes leírás
10000 pF Fóliakondenzátor 200V 400V Poliészter, Polietilén-tereftalát (PET), Fémbevonatú - egymásra helyezett Radiális
EDA / CAD modellek
B32521C6103K modellek
Kategória
Dielektrikum anyaga
Gyrt.
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Csomagolás
Ömlesztve
Tokozás
Alkatrész státusza
Új tervekhez nem ajánlott
Méretek
0,512" H. x 0,157" Sz. (13,00mm x 4,00mm)
Kapacitás
Max. magasság (beültetve)
0,276" (7,00mm)
Tűrés
±10%
Névleges AC feszültség
200V
Kivezetések közötti távolság
0,394" (10,00mm)
Névleges DC feszültség
400V