B32521N8103J000
DigiKey raktári szám
495-1261-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
B32521N8103J000
Leírás
CAP FILM 10000PF 5% 630VDC RAD
Gyártói standard átfutási idő
18 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
10000 pF Fóliakondenzátor 200V 630V Poliészter, Polietilén-tereftalát (PET), Fémbevonatú - egymásra helyezett Radiális
EDA / CAD modellek
B32521N8103J000 modellek
Kategória
Dielektrikum anyaga
Gyrt.
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Csomagolás
Ömlesztve
Tokozás
Alkatrész státusza
Aktív
Méretek
0,512" H. x 0,157" Sz. (13,00mm x 4,00mm)
Kapacitás
Max. magasság (beültetve)
0,354" (9,00mm)
Tűrés
±5%
Névleges AC feszültség
200V
Kivezetések közötti távolság
0,394" (10,00mm)
Névleges DC feszültség
630V