AVRL101D3R3FTA
DigiKey raktári szám
445-181646-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
445-181646-1-ND - Vágott szalag (CT)
445-181646-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
AVRL101D3R3FTA
Leírás
VARISTOR 27V 500MA 0402
Részletes leírás
27 V 500 mA Varisztor 1 Áramkör Felületszerelt, MLCV 0402 (1005 metrikus)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
AVRL101D3R3FTA modellek
Termékadatok
Szűrés hasonló termékekre
Kategória
Varisztor feszültség (max.)
32.4 V
Lökőáram
500 mA
Sorozat
Energia
0,01J
Kapacitás / frekvencia
3.3 pF @ 1 MHz
Max. DC feszültség
20 V
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C (TA)
Varisztor feszültség (min.)
21.6 V
Rögzítés módja
Felületszerelt, MLCV
Varisztor feszültség (tip.)
27 V