AVRH10C270KT350NA8
DigiKey raktári szám
445-AVRH10C270KT350NA8TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
445-AVRH10C270KT350NA8CT-ND - Vágott szalag (CT)
445-AVRH10C270KT350NA8DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
AVRH10C270KT350NA8
Leírás
VARISTOR 27V 8A 0402
Gyártói standard átfutási idő
10 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
27 V 8 A Varisztor 1 Áramkör Felületszerelt, MLCV 0402 (1005 metrikus)
Kategória
Lökőáram
8 A
Gyártó
TDK
Energia
0,02J
Sorozat
Áramkörök száma
1
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Kapacitás / frekvencia
35 pF @ 1 kHz
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 150°C (TA)
Max. DC feszültség
19 V
Rögzítés módja
Felületszerelt, MLCV
Varisztor feszültség (min.)
24 V
Tokozás
0402 (1005 metrikus)
Varisztor feszültség (tip.)
27 V
Alap típusszám
Varisztor feszültség (max.)
30 V