AVR-M1608C270KTACB
DigiKey raktári szám
445-174354-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
445-174354-1-ND - Vágott szalag (CT)
445-174354-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
AVR-M1608C270KTACB
Leírás
VARISTOR 27V 10A 0603
Részletes leírás
27 V 10 A Varisztor 1 Áramkör Felületszerelt 0603 (1608 metrikus)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
AVR-M1608C270KTACB modellek
Termékadatok
Szűrés hasonló termékekre
Kategória
Lökőáram
10 A
Energia
0,05J
Kapacitás / frekvencia
60 pF @ 1 kHz
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C (TA)
Max. DC feszültség
19 V
Típusjelölés
autóipar
Varisztor feszültség (min.)
24 V
Minősítés
AEC-Q200
Varisztor feszültség (tip.)
27 V
Rögzítés módja
Felületszerelt
Varisztor feszültség (max.)
30 V