RB161VA-20TR megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Direct
Rohm Semiconductor
Raktáron: 10 211
Adatlap
Similar
Diodes Incorporated
Raktáron: 12 006
Adatlap
Similar
Diodes Incorporated
dióda 20 V 1A Felületszerelt TUMD2
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
RB161VA-20TR
DigiKey raktári szám
RB161VA-20TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
RB161VA-20CT-ND - Vágott szalag (CT)
RB161VA-20DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
RB161VA-20TR
Leírás
DIODE SCHOTTKY 20V 1A TUMD2
Vevői azonosító
Részletes leírás
Kategória
Sebesség
Gyors helyreállás =< 500ns, > 200mA (Io)
Gyrt.
Visszáram Ur-nél
1 mA @ 20 V
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Rögzítés módja
Alkatrész státusza
Új tervekhez nem ajánlott
Tokozás
Technológia
Gyártói tokozás
TUMD2
DC zárófeszültség (Ur) (max.)
20 V
Üzemi hőmérséklet (átmenet)
125°C (max.)
Vezetési áram (Io)
1A
Alap típusszám
Nyitóirányú feszültség (Uf) (max.) / If
420 mV @ 1 A