ACT45C-101-2P-TL000
DigiKey raktári szám
445-ACT45C-101-2P-TL000TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
445-ACT45C-101-2P-TL000CT-ND - Vágott szalag (CT)
445-ACT45C-101-2P-TL000DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
ACT45C-101-2P-TL000
Leírás
CMC 100UH 150MA AEC-Q200 125DEGC
Gyártói standard átfutási idő
10 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
100 µH @ 100 kHz 2 Vonali közös módusú fojtótekercs Felületszerelt 5.8 kOhms @ 10 MHz 150mA DCR 2ohm
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
ACT45C-101-2P-TL000 modellek
Kategória
Névleges áram (max.)
150mA
Gyártó
TDK
Egyenáramú ellenállás (DCR) (max.)
2ohm
Sorozat
Névleges DC feszültség
50V
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Alkatrész státusza
Aktív
Minősítések
AEC-Q200
Szűrő típusa
Jelvezeték
Rögzítés módja
Felületszerelt
Vonalak száma
2
Méretek
0,177" H. x 0,126" Sz. (4,50mm x 3,20mm)
Impedancia / frekvencia
5.8 kOhms @ 10 MHz
Max. magasság
0,118" (3,00mm)
Induktivitás / frekvencia
100 µH @ 100 kHz