SRF3225TP-501Y
DigiKey raktári szám
118-SRF3225TP-501YTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
118-SRF3225TP-501YCT-ND - Vágott szalag (CT)
118-SRF3225TP-501YDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
SRF3225TP-501Y
Leírás
CMC 2.2UH 2A 2LN 500 OHM SMD
Gyártói standard átfutási idő
25 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
2.2 µH @ 100 kHz 2 Vonali közös módusú fojtótekercs Felületszerelt 500 Ohms @ 100 MHz 2A DCR 100mohm
Kategória
Névleges áram (max.)
2A
Gyártó
Bourns Inc.
Egyenáramú ellenállás (DCR) (max.)
100mohm
Sorozat
Névleges DC feszültség
60V
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 105°C
Rögzítés módja
Felületszerelt
Szűrő típusa
Tápvezeték
Méretek
0,126" H. x 0,098" Sz. (3,20mm x 2,50mm)
Vonalak száma
2
Max. magasság
0,094" (2,40mm)
Impedancia / frekvencia
500 Ohms @ 100 MHz
Tokozás
vízszintes, 4 NYÁK kontaktus
Induktivitás / frekvencia
2.2 µH @ 100 kHz