ACT1210D-131-2P-TL00
DigiKey raktári szám
445-ACT1210D-131-2P-TL00TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
445-ACT1210D-131-2P-TL00CT-ND - Vágott szalag (CT)
445-ACT1210D-131-2P-TL00DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
ACT1210D-131-2P-TL00
Leírás
CMC 130UH 115MA 2LN 6.7KOHM SMD
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
130 µH @ 100 kHz 2 Vonali közös módusú fojtótekercs Felületszerelt 6.7 kOhms @ 10 MHz 115mA DCR 3,5ohm
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
ACT1210D-131-2P-TL00 modellek
Kategória
Névleges áram (max.)
115mA
Egyenáramú ellenállás (DCR) (max.)
3,5ohm
Sorozat
Névleges DC feszültség
80V
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Alkatrész státusza
Aktív
Minősítések
AEC-Q200
Méretek
0,154" H. x 0,098" Sz. (3,90mm x 2,50mm)
Impedancia / frekvencia
6.7 kOhms @ 10 MHz
Max. magasság
0,098" (2,50mm)
Induktivitás / frekvencia
130 µH @ 100 kHz