TSW-102-23-F-S
DigiKey raktári szám
SAM10326-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
TSW-102-23-F-S
Leírás
CONN HEADER VERT 2POS 2.54MM
Gyártói standard átfutási idő
4 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Csatlakozó foglalat Furatszerelt 2 position 0,100" (2,54mm)
EDA / CAD modellek
TSW-102-23-F-S modellek
Párosított érintkező hossza
0,230" (5,84mm)
Sorozat
Érintkező tüske hossza
0,115" (2,92mm)
Csomagolás
Tasak
Érintkező hossza összesen
0,445" (11,30mm)
Szigetelés magassága
0,100" (2,54mm)
Párosított érintkező bevonata
arany
Raszter (párosított rész)
Párosított érintkező bevonatának vastagsága
3,00µin (0,076µm)
Sorok száma
1
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C