FBMH3225HM102NT
DigiKey raktári szám
587-1753-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
587-1753-1-ND - Vágott szalag (CT)
587-1753-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
FBMH3225HM102NT
Leírás
FERRITE BEAD 1 KOHM 1210 1LN
Gyártói standard átfutási idő
8 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
1 kOhms @ 100 MHz 1 Tápvezeték Ferritgyöngy 1210 (3225 metrikus) 2A 100mohm
EDA / CAD modellek
FBMH3225HM102NT modellek
Kategória
Névleges áram (max.)
2A
Egyenáramú ellenállás (DCR) (max.)
100mohm
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Tokozás
1210 (3225 metrikus)
Max. magasság
0,110" (2,80mm)
Méretek
0,126" H. x 0,098" Sz. (3,20mm x 2,50mm)
Impedancia / frekvencia
1 kOhms @ 100 MHz