ACM7060-301-2PL-TL01
DigiKey raktári szám
445-2214-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
445-2214-1-ND - Vágott szalag (CT)
445-2214-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
ACM7060-301-2PL-TL01
Leírás
CMC 5A 2LN 300 OHM SMD
Gyártói standard átfutási idő
25 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
2 Vonali közös módusú fojtótekercs Felületszerelt 300 Ohms @ 100 MHz 5A DCR 10mohm
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
ACM7060-301-2PL-TL01 modellek
Kategória
Névleges áram (max.)
5A
Gyártó
TDK
Egyenáramú ellenállás (DCR) (max.)
10mohm
Sorozat
Névleges DC feszültség
80V
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Felületszerelt
Szűrő típusa
Tápvezeték
Méretek
0,276" H. x 0,236" Sz. (7,00mm x 6,00mm)
Vonalak száma
2
Max. magasság
0,138" (3,50mm)
Impedancia / frekvencia
300 Ohms @ 100 MHz