ACM2520-801-3P-T002
DigiKey raktári szám
445-4842-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
445-4842-1-ND - Vágott szalag (CT)
445-4842-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
ACM2520-801-3P-T002
Leírás
CMC 150MA 3LN 800 OHM SMD
Gyártói standard átfutási idő
15 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
3 Vonali közös módusú fojtótekercs Felületszerelt 800 Ohms @ 100 MHz 150mA DCR 1,6ohm
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
ACM2520-801-3P-T002 modellek
Kategória
Névleges áram (max.)
150mA
Gyártó
TDK
Egyenáramú ellenállás (DCR) (max.)
1,6ohm
Sorozat
Névleges DC feszültség
20V
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Felületszerelt
Szűrő típusa
Jelvezeték
Méretek
0,098" H. x 0,079" Sz. (2,50mm x 2,00mm)
Vonalak száma
3
Max. magasság
0,051" (1,30mm)
Impedancia / frekvencia
800 Ohms @ 100 MHz