ACM2520-601-3P-T002
DigiKey raktári szám
445-ACM2520-601-3P-T002TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
ACM2520-601-3P-T002
Leírás
CMC 3LN 600 OHM SMD
Vevői azonosító
Részletes leírás
3 Vonali közös módusú fojtótekercs Felületszerelt 600 Ohms @ 100 MHz DCR
Termékadatok
Szűrés hasonló termékekre
Kategória
Impedancia / frekvencia
600 Ohms @ 100 MHz
Névleges DC feszültség
20V
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Alkatrész státusza
Új tervekhez nem ajánlott
Méretek
0,098" H. x 0,079" Sz. (2,50mm x 2,00mm)
Max. magasság
0,051" (1,30mm)