ACM2520-102-2P-T002
DigiKey raktári szám
445-8931-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
445-8931-1-ND - Vágott szalag (CT)
445-8931-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
ACM2520-102-2P-T002
Leírás
CMC 200MA 2LN 1 KOHM SMD
Gyártói standard átfutási idő
15 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
2 Vonali közös módusú fojtótekercs Felületszerelt 1 kOhms @ 100 MHz 200mA DCR 900mohm
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
ACM2520-102-2P-T002 modellek
Kategória
Névleges áram (max.)
200mA
Gyártó
TDK
Egyenáramú ellenállás (DCR) (max.)
900mohm
Sorozat
Névleges DC feszültség
20V
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Felületszerelt
Szűrő típusa
Jelvezeték
Méretek
0,098" H. x 0,079" Sz. (2,50mm x 2,00mm)
Vonalak száma
2
Max. magasság
0,051" (1,30mm)
Impedancia / frekvencia
1 kOhms @ 100 MHz