ZMS100-15 elavult és már nem gyártják.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
MFR Recommended
TDK-Lambda
Raktáron: 0
Adatlap
nyitott AC/DC-átalakítók 1 Kimenet 15V 90 ~ 264VAC Bemenet
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
ZMS100-15
DigiKey raktári szám
285-ZMS100-15-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
ZMS100-15
Leírás
AC/DC CONVERTER 15V 80W
Vevői azonosító
Részletes leírás
Adatlap
EDA / CAD modellek
ZMS100-15 modellek
Kategória
Áram - 1. kimenet
5.4 A
Szigetelési feszültség
4 kV
Hatásfok
87%
Üzemi hőmérséklet
-20°C ~ 70°C (teljesítménycsökkenéssel)
Bemeneti feszültség
90 ~ 264VAC
Feszültség - 1. kimenet
15V
Méretek
4,00" H. x 2,00" Sz. x 1,25" M. (101,6mm x 50,8mm x 31,8mm)