CUS100ME-15
DigiKey raktári szám
285-CUS100ME-15-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
CUS100ME-15
Leírás
AC/DC CONVERTER 15V 100W
Részletes leírás
nyitott AC/DC-átalakítók 1 Kimenet 15V 85 ~ 264VAC Bemenet
EDA / CAD modellek
CUS100ME-15 modellek
Szigetelési feszültség
4 kV
Hatásfok
94%
Üzemi hőmérséklet
-20°C ~ 85°C (teljesítménycsökkenéssel)
Bemeneti feszültség
85 ~ 264VAC
Méretek
4,00" H. x 2,00" Sz. x 1,24" M. (101,6mm x 50,8mm x 31,5mm)
Feszültség - 1. kimenet
15V
Alap típusszám
Áram - 1. kimenet
6.66 A