ZMS100-12 elavult és már nem gyártják.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
MFR Recommended
TDK-Lambda
Raktáron: 0
Adatlap
Similar
MEAN WELL USA Inc.
Raktáron: 470
Adatlap
nyitott AC/DC-átalakítók 1 Kimenet 12V 90 ~ 264VAC Bemenet
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
ZMS100-12
DigiKey raktári szám
285-ZMS100-12-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
ZMS100-12
Leírás
AC/DC CONVERTER 12V 80W
Vevői azonosító
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
ZMS100-12 modellek
Kategória
Áram - 1. kimenet
6.7 A
Gyrt.
Teljesítmény (Watt)
Sorozat
Felhasználás
ITE (kereskedelmi), orvosi
Csomagolás
Ömlesztve
Szigetelési feszültség
4 kV
Alkatrész státusza
Elavult
Hatásfok
87%
Típus
nyitott
Üzemi hőmérséklet
-20°C ~ 70°C (teljesítménycsökkenéssel)
Kimenetek száma
1
Tulajdonságok
állítható kimenet, univerzális bemenet
Bemeneti feszültség
90 ~ 264VAC
Rögzítés módja
lemezre szerelhető
Feszültség - 1. kimenet
12V
Méretek
4,00" H. x 2,00" Sz. x 1,25" M. (101,6mm x 50,8mm x 31,8mm)