SCS120PW15
DigiKey raktári szám
285-1577-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
SCS120PW15
Leírás
AC/DC CONVERTER 15V 120W
Vevői azonosító
Részletes leírás
nyitott AC/DC-átalakítók 1 Kimenet 15V 90 ~ 264VAC Bemenet
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
SCS120PW15 modellek
Kategória
Teljesítmény (Watt)
Gyrt.
Felhasználás
ITE (kereskedelmi)
Sorozat
Szigetelési feszültség
3 kV
Csomagolás
Ömlesztve
Hatásfok
85%
Alkatrész státusza
Elavult
Üzemi hőmérséklet
0°C ~ 60°C (teljesítménycsökkenéssel)
Típus
nyitott
Tulajdonságok
állítható kimenet, PFC
Kimenetek száma
1
Rögzítés módja
lemezre szerelhető
Bemeneti feszültség
90 ~ 264VAC
Méretek
5,00" H. x 3,00" Sz. x 1,27" M. (127,0mm x 76,2mm x 32,3mm)
Feszültség - 1. kimenet
15V
Tanúsítvány
CE
Áram - 1. kimenet
8 A