CUS150M-15
DigiKey raktári szám
285-CUS150M-15-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
CUS150M-15
Leírás
AC/DC CONVERTER 15V 120W
Gyártói standard átfutási idő
30 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
nyitott AC/DC-átalakítók 1 Kimenet 15V 85 ~ 264VAC Bemenet
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
CUS150M-15 modellek
Kategória
Teljesítmény (Watt)
Gyrt.
Felhasználás
ITE (kereskedelmi), orvosi
Sorozat
Szigetelési feszültség
4 kV
Csomagolás
Ömlesztve
Hatásfok
94%
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi hőmérséklet
-20°C ~ 85°C (teljesítménycsökkenéssel)
Típus
nyitott
Tulajdonságok
készenléti kimenet, univerzális bemenet
Kimenetek száma
1
Rögzítés módja
lemezre szerelhető
Bemeneti feszültség
85 ~ 264VAC
Méretek
4,00" H. x 2,00" Sz. x 1,24" M. (101,6mm x 50,8mm x 31,5mm)
Feszültség - 1. kimenet
15V
Alap típusszám
Áram - 1. kimenet
8 A