RWS300B-36/R
DigiKey raktári szám
285-RWS300B-36/R-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
RWS300B-36/R
Leírás
AC/DC CONVERTER 36V 300W
Részletes leírás
zárt AC/DC-átalakítók 1 Kimenet 36V 85 ~ 265VAC Bemenet
EDA / CAD modellek
RWS300B-36/R modellek
Szigetelési feszültség
3 kV
Hatásfok
88%
Üzemi hőmérséklet
-20°C ~ 70°C (teljesítménycsökkenéssel)
Típus
zárt
Bemeneti feszültség
85 ~ 265VAC
Méretek
6,70" H. x 4,02" Sz. x 1,61" M. (170,0mm x 102,0mm x 41,0mm)
Feszültség - 1. kimenet
36V
Áram - 1. kimenet
8.4 A