HWS50A-12/RA
HWS50A-12/RA
HWS50A-12/RA
DigiKey raktári szám
285-HWS50A-12/RA-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
HWS50A-12/RA
Leírás
AC/DC CONVERTER 12V 50W
Részletes leírás
zárt AC/DC-átalakítók 1 Kimenet 12V 85 ~ 264VAC, 120 ~ 370VDC Bemenet
EDA / CAD modellek
HWS50A-12/RA modellek
Szigetelési feszültség
3 kV
Hatásfok
85%
Üzemi hőmérséklet
-10°C ~ 70°C (teljesítménycsökkenéssel)
Tulajdonságok
állítható kimenet, távoli BE/KI, univerzális bemenet
Bemeneti feszültség
85 ~ 264VAC, 120 ~ 370VDC
Méretek
4,72" H. x 3,23" Sz. x 1,24" M. (120,0mm x 82,0mm x 31,5mm)
Feszültség - 1. kimenet
12V
Áram - 1. kimenet
4.3 A