RWS150B-28
DigiKey raktári szám
285-RWS150B-28-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
RWS150B-28
Leírás
AC/DC CONVERTER 28V 151W
Részletes leírás
zárt AC/DC-átalakítók 1 Kimenet 28V 85 ~ 265VAC Bemenet
EDA / CAD modellek
RWS150B-28 modellek
Szigetelési feszültség
3 kV
Csomagolás
Doboz
Hatásfok
89,5%
Üzemi hőmérséklet
-20°C ~ 70°C (teljesítménycsökkenéssel)
Tulajdonságok
egyenáramú bemenet engedélyezett, PFC, univerzális bemenet
Bemeneti feszültség
85 ~ 265VAC
Méretek
5,04" H. x 3,70" Sz. x 1,61" M. (128,0mm x 94,0mm x 41,0mm)
Feszültség - 1. kimenet
28V
Tanúsítvány
CSA, cUL, FCC, UL
Áram - 1. kimenet
5.4 A