LFM420S280C
DigiKey raktári szám
2034-LFM420S280C-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
LFM420S280C
Leírás
AC/DC CONVERTER 28V 280W
Gyártói standard átfutási idő
10 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
zárt AC/DC-átalakítók 1 Kimenet 28V 85 ~ 264VAC, 120 ~ 370VDC Bemenet
Kategória
Felhasználás
Háztartási berendezések, ITE (kereskedelmi)
Gyrt.
Szigetelési feszültség
4.25 kV
Sorozat
Hatásfok
94%
Csomagolás
Tálca
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 80°C (teljesítménycsökkenéssel)
Alkatrész státusza
Aktív
Tulajdonságok
állítható kimenet, univerzális bemenet
Típus
zárt
Rögzítés módja
lemezre szerelhető
Kimenetek száma
1
Méretek
5,09" H. x 3,29" Sz. x 1,00" M. (129,3mm x 83,6mm x 25,4mm)
Bemeneti feszültség
85 ~ 264VAC, 120 ~ 370VDC
Tanúsítvány
CE, cURus, DEMKO, FCC, UKCA
Feszültség - 1. kimenet
28V
Szabvány azonosító
60335-1; 62368-1
Áram - 1. kimenet
15 A