RGB24750W045A-001
DigiKey raktári szám
285-RGB24750W045A-001-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
RGB24750W045A-001
Leírás
DC/DC CONVERTER 3.3-18V 750W
Részletes leírás
Nem izolált PoL modul DC/DC-átalakító 1 Kimenet 3,3 ~ 18V 45A 18V - 32V Bemenet
EDA / CAD modellek
RGB24750W045A-001 modellek
Kategória
Teljesítmény (Watt)
750 W
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 115°C (teljesítménycsökkenéssel)
Hatásfok
98,5%
Méretek
1,95" H. x 1,50" Sz. x 0,51" M. (49,5mm x 38,1mm x 13,0mm)
Bemeneti feszültség (min.)
18V
Bemeneti feszültség (max.)
32V
Max. kimeneti áram
45A