RGB12400W060A-001
DigiKey raktári szám
285-RGB12400W060A-001-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
RGB12400W060A-001
Leírás
DC/DC CONVERTER, 0.8-8V 400W
Gyártói standard átfutási idő
18 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Nem izolált PoL modul DC/DC-átalakító 1 Kimenet 0,8 ~ 8V 60A 9V - 18V Bemenet
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
RGB12400W060A-001 modellek
Kategória
Teljesítmény (Watt)
400 W
Gyrt.
Tulajdonságok
állítható kimenet, távoli BE/KI, távoli érzékelés
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 115°C (teljesítménycsökkenéssel)
Csomagolás
Ömlesztve
Hatásfok
97%
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Furatszerelt
Típus
Nem izolált PoL modul
Tokozás
10-DIP modul
Kimenetek száma
1
Méretek
1,95" H. x 1,50" Sz. x 0,51" M. (49,5mm x 38,1mm x 13,0mm)
Bemeneti feszültség (min.)
9V
Gyártói tokozás
1/16-od tégla
Bemeneti feszültség (max.)
18V
Vezérlési funkciók
engedélyezés, Aktív alacsony
Feszültség - 1. kimenet
Tanúsítvány
CE, UKCA
Max. kimeneti áram
60A