RFE2500-12 nincs raktáron és előrendelhető.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Similar
MEAN WELL USA Inc.
Raktáron: 0
Adatlap
Similar
MEAN WELL USA Inc.
Raktáron: 0
Adatlap
zárt AC/DC-átalakítók 1 Kimenet 12V 85 ~ 265VAC Bemenet
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
RFE2500
RFE2500-12
DigiKey raktári szám
285-RFE2500-12-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
RFE2500-12
Leírás
AC/DC CONVERTER 12V 2500W
Gyártói standard átfutási idő
15 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
RFE2500-12 modellek
Kategória
Teljesítmény (Watt)
Gyrt.
Felhasználás
ITE (kereskedelmi)
Sorozat
Szigetelési feszültség
3 kV
Csomagolás
Ömlesztve
Hatásfok
92%
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi hőmérséklet
-10°C ~ 70°C (teljesítménycsökkenéssel)
Típus
zárt
Tulajdonságok
Kimenetek száma
1
Rögzítés módja
lemezre szerelhető
Bemeneti feszültség
85 ~ 265VAC
Méretek
13,54" H. x 4,21" Sz. x 1,60" M. (344,0mm x 107,0mm x 40,8mm)
Feszültség - 1. kimenet
12V
Tanúsítvány
CE
Áram - 1. kimenet
200 A