RSP-2400-12 nincs raktáron és előrendelhető.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Similar
TDK-Lambda
Raktáron: 0
Adatlap
zárt AC/DC-átalakítók 1 Kimenet 12V 180 ~ 264VAC, 254 ~ 370VDC Bemenet
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
RSP-2400-12
DigiKey raktári szám
1866-4255-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
RSP-2400-12
Leírás
AC/DC CONVERTER 12V 2000W
Részletes leírás
Adatlap
EDA / CAD modellek
RSP-2400-12 modellek
Szigetelési feszültség
3 kV
Sorozat
Hatásfok
88%
Üzemi hőmérséklet
-20°C ~ 70°C (teljesítménycsökkenéssel)
Tulajdonságok
állítható kimenet, távoli BE/KI, távoli érzékelés
Méretek
10,94" H. x 7,00" Sz. x 2,50" M. (278,0mm x 177,8mm x 63,5mm)
Bemeneti feszültség
180 ~ 264VAC, 254 ~ 370VDC
Tanúsítvány
CB, CE, cURus, TUV
Feszültség - 1. kimenet
12V
Áram - 1. kimenet
166.7 A