PFH500F-28-000-R
DigiKey raktári szám
285-2933-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
PFH500F-28-000-R
Leírás
AC/DC CONVERTER 28V 504W
Gyártói standard átfutási idő
18 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
zárt AC/DC-átalakítók 1 Kimenet 28V 18A 85 ~ 265VAC Bemenet
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
PFH500F-28-000-R modellek
Kategória
Felhasználás
ITE (kereskedelmi)
Gyártó
TDK-Lambda
Tulajdonságok
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 100°C (teljesítménycsökkenéssel)
Csomagolás
Ömlesztve
Hatásfok
92%
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Furatszerelt
Típus
zárt
Tokozás
Háromnegyed tégla
Kimenetek száma
1
Méretek
4,00" H. x 2,40" Sz. x 0,53" M. (101,6mm x 61,0mm x 13,5mm)
Bemeneti feszültség
85 ~ 265VAC
Tanúsítvány
CE, cURus, VDE
Feszültség - 1. kimenet
28V
Hálózat oldali szabályozás
0,15%
Max. kimeneti áram
18A
Terhelés oldali szabályozás
0,1%
Teljesítmény (Watt)
504 W