PFH05W28-100-EVK-S1
DigiKey raktári szám
285-2931-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
PFH05W28-100-EVK-S1
Leírás
EVAL BOARD FOR PFH500F28100R
Gyártói standard átfutási idő
14 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
PFH500F-28-100-R - AC/DC, nem izolált 1 nem leválasztott kimenet Kimenetek fejlesztőlaphoz
Kategória
Kimeneti feszültség
28V
Gyártó
TDK-Lambda
Kimeneti áram
18A
Csomagolás
Ömlesztve
Bemeneti feszültség
85 ~ 265VAC
Alkatrész státusza
Aktív
Tartalom
áramköri lap(ok)
Rendeltetés
AC/DC, nem izolált
Felhasznált IC vagy alkatrész
PFH500F-28-100-R
Kimenetek és azok típusa
1 nem leválasztott kimenet
Alap típusszám
Kimeneti teljesítmény
500W