PFE500SA12
PFE500SA12
Industrial Power Supply Product Range Overview Video
PFE500SA-12
DigiKey raktári szám
285-PFE500SA-12-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
PFE500SA-12
Leírás
AC/DC CONVERTER 12V 396W
Gyártói standard átfutási idő
10 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
zárt AC/DC-átalakítók 1 Kimenet 12V 33A 85 ~ 265VAC Bemenet
EDA / CAD modellek
PFE500SA-12 modellek
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 100°C (teljesítménycsökkenéssel)
Sorozat
Hatásfok
86%
Tokozás
11-DIP modul, Teljes tégla
Méretek
4,60" H. x 2,40" Sz. x 0,50" M. (116,8mm x 61,0mm x 12,7mm)
Tanúsítvány
CE, CSA, UL
Bemeneti feszültség
85 ~ 265VAC
Feszültség - 1. kimenet
12V
Hálózat oldali szabályozás
48mV
Max. kimeneti áram
33A
Terhelés oldali szabályozás
48mV
Teljesítmény (Watt)
396 W