PFE500F-12
DigiKey raktári szám
285-1801-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
PFE500F-12
Leírás
AC/DC CONVERTER 12V 500W
Gyártói standard átfutási idő
15 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
zárt AC/DC-átalakítók 1 Kimenet 12V 42A 85 ~ 265VAC Bemenet
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
PFE500F-12 modellek
Kategória
Tulajdonságok
távoli BE/KI, univerzális bemenet
Gyártó
TDK-Lambda
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 100°C (teljesítménycsökkenéssel)
Sorozat
Hatásfok
83%
Csomagolás
Ömlesztve
Rögzítés módja
Furatszerelt
Alkatrész státusza
Aktív
Tokozás
17-DIP modul, Teljes tégla
Típus
zárt
Méretek
4,80" H. x 2,76" Sz. x 0,50" M. (122,0mm x 70,0mm x 12,7mm)
Kimenetek száma
1
Tanúsítvány
CE, cULus
Bemeneti feszültség
85 ~ 265VAC
Szabvány azonosító
60950-1; 62368-1
Feszültség - 1. kimenet
12V
Hálózat oldali szabályozás
48mV
Max. kimeneti áram
42A
Terhelés oldali szabályozás
48mV
Teljesítmény (Watt)
500 W