PFE500S-12 elavult és már nem gyártják.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
zárt AC/DC-átalakítók 1 Kimenet 12V 33A 85 ~ 265VAC Bemenet
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
Industrial Power Supply Product Range Overview Video
PFE500S-12
DigiKey raktári szám
285-1493-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
PFE500S-12
Leírás
AC/DC CONVERTER 12V 500W
Vevői azonosító
Részletes leírás
Kategória
Tulajdonságok
univerzális bemenet
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 100°C (teljesítménycsökkenéssel)
Sorozat
Hatásfok
82%
Alkatrész státusza
Elavult
Tokozás
11-DIP modul, Teljes tégla
Méretek
4,60" H. x 2,40" Sz. x 0,50" M. (116,8mm x 61,0mm x 12,7mm)
Tanúsítvány
CE, cULus
Bemeneti feszültség
85 ~ 265VAC
Szabvány azonosító
Feszültség - 1. kimenet
12V
Hálózat oldali szabályozás
48mV
Max. kimeneti áram
33A
Terhelés oldali szabályozás
48mV
Teljesítmény (Watt)
500 W