PFE500F-12/T nincs raktáron és előrendelhető.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Paraméterek tekintetében egyenértékű
TDK-Lambda
Raktáron: 4
Adatlap
zárt AC/DC-átalakítók 1 Kimenet 12V 42A 85 ~ 265VAC Bemenet
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
Industrial Power Supply Product Range Overview Video
PFE500F-12/T
DigiKey raktári szám
285-PFE500F-12/T-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
PFE500F-12/T
Leírás
AC/DC CONVERTER 12V 500W
Gyártói standard átfutási idő
15 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Adatlap
EDA / CAD modellek
PFE500F-12/T modellek
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 100°C (teljesítménycsökkenéssel)
Sorozat
Hatásfok
83%
Csomagolás
Tálca
Tokozás
17-DIP modul, Teljes tégla
Méretek
4,80" H. x 2,76" Sz. x 0,50" M. (122,0mm x 70,0mm x 12,7mm)
Tanúsítvány
CE, cULus
Bemeneti feszültség
85 ~ 265VAC
Feszültség - 1. kimenet
12V
Hálózat oldali szabályozás
48mV
Max. kimeneti áram
42A
Terhelés oldali szabályozás
48mV
Teljesítmény (Watt)
500 W