PFE300SA-48/T nincs raktáron és előrendelhető.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Paraméterek tekintetében egyenértékű
TDK-Lambda
Raktáron: 6
Adatlap
TDK-Lambda
Raktáron: 52
Adatlap
Raktáron: 92
zárt AC/DC-átalakítók 1 Kimenet 48V 6,3A 85 ~ 265VAC Bemenet
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
Industrial Power Supply Product Range Overview Video
PFE300SA-48/T
DigiKey raktári szám
285-PFE300SA-48/T-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
PFE300SA-48/T
Leírás
AC/DC CONVERTER 48V 302W
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
PFE300SA-48/T modellek
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 100°C (teljesítménycsökkenéssel)
Sorozat
Hatásfok
90%
Méretek
4,60" H. x 2,40" Sz. x 0,50" M. (116,8mm x 61,0mm x 12,7mm)
Bemeneti feszültség
85 ~ 265VAC
Feszültség - 1. kimenet
48V
Hálózat oldali szabályozás
96mV
Max. kimeneti áram
6,3A
Terhelés oldali szabályozás
96mV
Teljesítmény (Watt)
302 W