PFE300SA-48
DigiKey raktári szám
285-PFE300SA-48-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
PFE300SA-48
Leírás
AC/DC CONVERTER 48V 302W
Részletes leírás
zárt AC/DC-átalakítók 1 Kimenet 48V 6,3A 85 ~ 265VAC Bemenet
EDA / CAD modellek
PFE300SA-48 modellek
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 100°C (teljesítménycsökkenéssel)
Sorozat
Hatásfok
90%
Méretek
4,60" H. x 2,40" Sz. x 0,50" M. (116,8mm x 61,0mm x 12,7mm)
Bemeneti feszültség
85 ~ 265VAC
Feszültség - 1. kimenet
48V
Hálózat oldali szabályozás
96mV
Max. kimeneti áram
6,3A
Terhelés oldali szabályozás
96mV
Teljesítmény (Watt)
302 W