HWS3000GT-130
DigiKey raktári szám
285-HWS3000GT-130-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
HWS3000GT-130
Leírás
AC/DC CONVERTER 130V 3016W
Részletes leírás
zárt AC/DC-átalakítók 1 Kimenet 130V 170 ~ 265VAC (3 fázis) Bemenet
EDA / CAD modellek
HWS3000GT-130 modellek
Felhasználás
ITE (kereskedelmi)
Sorozat
Szigetelési feszültség
3 kV
Hatásfok
93%
Üzemi hőmérséklet
-20°C ~ 70°C (teljesítménycsökkenéssel)
Tulajdonságok
állítható kimenet, egyenáramú bemenet engedélyezett, PFC, távoli BE/KI, univerzális bemenet
Bemeneti feszültség
170 ~ 265VAC (3 fázis)
Méretek
10,60" H. x 5,90" Sz. x 2,40" M. (269,2mm x 149,9mm x 61,0mm)
Feszültség - 1. kimenet
130V
Tanúsítvány
CE, UKCA
Áram - 1. kimenet
23.2 A
Szabvány azonosító
Áram - 2. kimenet
23.2 A