HWS3000G-130
DigiKey raktári szám
285-HWS3000G-130-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
HWS3000G-130
Leírás
AC/DC CONVERTER 130V 3016W
Gyártói standard átfutási idő
15 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
zárt AC/DC-átalakítók 1 Kimenet 130V 85 ~ 265VAC Bemenet
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
HWS3000G-130 modellek
Kategória
Teljesítmény (Watt)
Gyrt.
Felhasználás
ITE (kereskedelmi)
Sorozat
Szigetelési feszültség
3 kV
Csomagolás
Ömlesztve
Hatásfok
93%
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi hőmérséklet
-20°C ~ 70°C (teljesítménycsökkenéssel)
Típus
zárt
Tulajdonságok
állítható kimenet, egyenáramú bemenet engedélyezett, PFC, távoli BE/KI, univerzális bemenet
Kimenetek száma
1
Rögzítés módja
lemezre szerelhető
Bemeneti feszültség
85 ~ 265VAC
Méretek
10,60" H. x 5,90" Sz. x 2,40" M. (269,2mm x 149,9mm x 61,0mm)
Feszültség - 1. kimenet
130V
Tanúsítvány
CE, UKCA
Áram - 1. kimenet
23.2 A
Szabvány azonosító
Áram - 2. kimenet
23.2 A