DSP100-24
DigiKey raktári szám
285-1223-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
DSP100-24
Leírás
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 24V 100W
Vevői azonosító
Részletes leírás
AC vagy DC DIN sínre szerelhető tápegység 1 Kimenet 24V 4,20A
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
DSP100-24 modellek
Kategória
Max. kimeneti áram
4,20A
Gyártó
TDK-Lambda
Teljesítmény (Watt)
100W
Sorozat
Szigetelési feszültség
3 kV
Csomagolás
Ömlesztve
Felhasználás
ITE (kereskedelmi)
Alkatrész státusza
Új tervekhez nem ajánlott
Hatásfok
85%
Bemenet típusa
AC vagy DC
Üzemi hőmérséklet
-25°C ~ 71°C (teljesítménycsökkenéssel)
Kimenetek száma
1
Tulajdonságok
állítható kimenet, univerzális bemenet
Bemeneti AC feszültség
90 ~ 264VAC
Méretek
2,19" H. x 3,54" Sz. x 3,58" M. (55,6mm x 89,9mm x 90,9mm)
Bemeneti DC feszültség (min.)
120V
Tanúsítvány
CE
Bemeneti DC feszültség (max.)
370V
Alap típusszám
Feszültség - 1. kimenet
24V