DPP100-24
DigiKey raktári szám
285-1212-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
DPP100-24
Leírás
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 24V 100W
Vevői azonosító
Részletes leírás
AC DIN sínre szerelhető tápegység 1 Kimenet 24V 4,2A
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
DPP100-24 modellek
Kategória
Teljesítmény (Watt)
100W
Gyártó
TDK-Lambda
Szigetelési feszültség
3 kV
Sorozat
Felhasználás
ITE (kereskedelmi)
Csomagolás
Ömlesztve
Hatásfok
87%
Alkatrész státusza
Új tervekhez nem ajánlott
Üzemi hőmérséklet
-10°C ~ 71°C (teljesítménycsökkenéssel)
Bemenet típusa
AC
Tulajdonságok
állítható kimenet, terhelésmegosztás
Kimenetek száma
1
Méretek
3,81" H. x 2,86" Sz. x 2,95" M. (96,8mm x 72,6mm x 74,9mm)
Bemeneti AC feszültség
85 ~ 132VAC, 176 ~ 264VAC
Tanúsítvány
CE
Feszültség - 1. kimenet
24V
Alap típusszám
Max. kimeneti áram
4,2A