DRB50-12-1
DigiKey raktári szám
285-DRB50-12-1-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
DRB50-12-1
Leírás
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 12V 50W
Gyártói standard átfutási idő
10 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
AC vagy DC DIN sínre szerelhető tápegység 1 Kimenet 12V 3,4A
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
DRB50-12-1 modellek
Kategória
Max. kimeneti áram
3,4A
Gyártó
TDK-Lambda
Teljesítmény (Watt)
50W
Sorozat
Szigetelési feszültség
3 kV
Csomagolás
Ömlesztve
Felhasználás
Veszélyes helyek, ipari, ITE (kereskedelmi)
Alkatrész státusza
Aktív
Hatásfok
90%
Bemenet típusa
AC vagy DC
Üzemi hőmérséklet
-20°C ~ 70°C (teljesítménycsökkenéssel)
Kimenetek száma
1
Tulajdonságok
állítható kimenet, univerzális bemenet
Bemeneti AC feszültség
85 ~ 264VAC
Méretek
3,54" H. x 1,18" Sz. x 2,95" M. (90,0mm x 30,0mm x 75,0mm)
Bemeneti DC feszültség (min.)
120V
Tanúsítvány
CE, cULus, cURus
Bemeneti DC feszültség (max.)
373V
Alap típusszám
Feszültség - 1. kimenet
12V