DPP120-24-3
DigiKey raktári szám
285-1932-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
DPP120-24-3
Leírás
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 24V 120W
Vevői azonosító
Részletes leírás
AC DIN sínre szerelhető tápegység 1 Kimenet 24V 5A
EDA / CAD modellek
DPP120-24-3 modellek
Kategória
Teljesítmény (Watt)
120W
Szigetelési feszültség
3 kV
Hatásfok
87%
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 71°C (teljesítménycsökkenéssel)
Méretek
4,68" H. x 2,92" Sz. x 4,88" M. (118,9mm x 74,2mm x 124,0mm)
Bemeneti AC feszültség
340 ~ 575VAC (3 fázis)
Feszültség - 1. kimenet
24V
Alap típusszám
Max. kimeneti áram
5A