DRB120-24-3-A0
DigiKey raktári szám
285-DRB120-24-3-A0-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
DRB120-24-3-A0
Leírás
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 24V 120W
Részletes leírás
AC DIN sínre szerelhető tápegység 1 Kimenet 24V 5A
EDA / CAD modellek
DRB120-24-3-A0 modellek
Kategória
Szigetelési feszültség
3.51 kV
Hatásfok
91,3%
Üzemi hőmérséklet
-25°C ~ 55°C
Méretek
4,87" H. x 2,17" Sz. x 5,08" M. (123,8mm x 55,2mm x 129,0mm)
Bemeneti AC feszültség
350 ~ 575 VAC (3 fázis)
Feszültség - 1. kimenet
24V
Max. kimeneti áram
5A
Alap típusszám
Teljesítmény (Watt)
120W