DLP180-24-1/E elavult és már nem gyártják.
TDK-Lambda
Raktáron: 74
Adatlap
AC DIN sínre szerelhető tápegység 1 Kimenet 24V 7,5A
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
Industrial Power Supply Product Range Overview Video
DLP180-24-1/E
DigiKey raktári szám
285-DLP180-24-1/E-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
DLP180-24-1/E
Leírás
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 24V 180W
Vevői azonosító
Részletes leírás
Kategória
Teljesítmény (Watt)
180W
Szigetelési feszültség
3 kV
Hatásfok
87%
Üzemi hőmérséklet
-10°C ~ 60°C (teljesítménycsökkenéssel)
Méretek
4,33" H. x 3,15" Sz. x 3,82" M. (110,0mm x 80,0mm x 97,0mm)
Bemeneti AC feszültség
85 ~ 132VAC, 170 ~ 265VAC
Feszültség - 1. kimenet
24V
Alap típusszám
Max. kimeneti áram
7,5A